+90 532 588 14 32 info@hisarkaravan.com

Hakkımızda

Hisar Karavan olarak en zorlu koşullarda “önce sizin rahatınız!” mottosu ile tüm insani ihtiyaçlarınızı eksiksiz sağlayabilmek için yola çıktık. Ve bu amaçla sunduğumuz hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin en önemli iki beklentisi doğrultusunda şekillendirdik: Konfor ve uygun fiyat. İhtiyaçlar doğrultusunda istenilen özelliklere göre donatılmış olan karavanlarımız memnuniyetiniz için titizlikle hazırlanmakta ve kullanımınıza sunmaktayız. Peki hizmetlerimiz hangi organizasyonları kapsıyor?

Çalışma koşulları en zor işlerden biridir dizi, film, klip veya reklam çekmek. Değişken çekim mekanları, uzayan çalışma saatleri, giderek azalan enerji…  Fakat görsel açıdan dört dörtlük olması beklenen görüntüler için yapılması gereken uzun ve meşakkatli çekimler. Ve çekim setlerinin olmazsa olmazı karavanlar! O koşuşturmanın ve kalabalığın içinde yüzünüzdeki yorgunluğu silmek için ihtiyacınız olan tek şey. Bize düşen kısım ise çekimler süresince bazen saatler sürebilen makyaj ve kostüm hazırlıklarınızı tamamlayabileceğiniz, hem de uzun çalışma saatlerinden sonra gelen kıymetli mola anlarınızı huzur içinde dinlenerek geçirebileceğiniz ortamlar yaratmak. Kapısını kapattığınız anda adeta küçük dünyanız haline gelen seyyar karavanlarımız ile her an, her yerde sizin için varız.

Konserler ve benzeri organizasyonlar günlük hayatın stresini biraz olsun azaltmak için var olan sosyal aktiviteler. Katılanların hepsinin sadece eğlenmek ile ilgilendiği doğru. Peki ya arka planda yürüyen hazırlıklar? Ön tarafa ve sahneye, arka tarafta yaşananları aksettirmeden mükemmel gösteriyi sunabilmek için ter döken insanları da düşünmek gerekmez mi? Ya da sahnede kusursuz olabilmek için saatlerce hazırlık yapacak sanatçılar, bu hazırlıkları aksarsa onu bekleyen bazen binlerce insan mutsuz olmaz mı? O insanlar mutsuz olmasın ve bunun için ter döken insanların biraz olsun işleri kolaylaşsın isteyen biri varsa işte o biziz. Kısıtlı alanlarda, organizasyonunuzun aksamaması için her türlü donanımı sağlayan seyyar kulislerimiz sadece bu iş için yaratıldı.

Hayatta en mutlu olduğunuz fakat belki de en çok yorulduğunuz gün olan düğün gününüz geldi çattı. Dış mekan çekimleri ise artık bu özel gününüzü taçlandıran bir olmazsa olmaz haline geldi. Belki de bu sürecin en keyifli anlarından biri. Fakat o telaş, o yorgunluk, üzerinize ağırlık gibi çöken kıyafetler, dış mekanda nasıl hazırlanacağız endişesi. O zaman sizi tüm bu sıkıntılarınıza çözüm getiren hizmetimizle tanıştıralım: Gelin kulisi! Hem makyaj, giyinme gibi hazırlıklarınızı tamamlayabilmek, hem de dinlenebilmek için seyyar bir kulis bu. İçinde evinizdeymişçesine hazırlanabilmek ve çekim aralarında tazelenebilmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcut. Bu önemli gününüzde sizi daha da özel hissettirmek ve heyecanınızı paylaşmak için buradayız.

Özetle, size düşen sadece istemek! Bize düşen ise profesyonel ekibimiz ile size özel olarak tasarlanacak konfor alanları yaratmak ve sizi mümkün olduğunca evinizde gibi hissettirebilmek.